sss

Služby

Ofsetový tisk

Tisk velkých nákladů do gramáže papíru až 700 g/m2. Tiskneme letáky, plakáty, propagační materiály, knihy, propisovací formuláře apod. Specializujeme se na výrobu obalové techniky (krabičky, etikety, visačky...) Od návrhu po finální lepení, široká škála povrchových úprav od laminace, UV lak, horká ražba, slepotisk a další.

Vysoká kvalita

Na našich ofsetových strojích dosahujeme nejvyšší kvality tisku. Vysoká kvalita barev je zaručena i ve velkých barevných plochách. Hlavním tiskovým strojem je Manroland 205E.

Certifikace

Rychlost

Rychlost tisku umožňuje tisknout velké náklady v krátkém čase. Proto preferujeme ofsetový tisk ve velkých nákladech, zejména pro jeho výhodnou cenu, rychlost a pro vysokou kvalitu.

O Nás

Nízká cena

Výhoda ofsetového tisku spočívá především v tom, že se zvyšujícím se množstvím výtisků výrazně klesá cena za jednotku.

Kalkulace

Velkoformátový tisk

Tisk do šíře 130 cm a délky 3200 cm

HP Latex 335

Tiskneme až do šíře 160 cm a délky 3200 cm za pomoci velkoformátového tiskového plotru HP Latex 335. Cenově dostupné řešení tisku v šířce až 1,63 m pro interiérové i exteriérové poutače. S vysoce účinným vytvrzováním, 6 barvami a rozlišením 1 200 dpi tiskneme ostré, konzistentní výtisky v opakovatelné kvalitě.

Kontakt

Různé materiály

Široká škála potisknutelných materiálů, jak pro interiér tak pro exteriér. Od běžného 170g papíru, přes odolné samolepky, plátno (Canvas) až po reklamní bannerové plachty. Možnosti materiálů jsou velice široké, k dispozici je rozsáhlý vzorník veškerých možných aplikací jako např. Roll-up, veškerý Signmaking, reklamní stojany, polepy, odolné samolepky na zem atd.

Kontakt

Odolný outdoorový tisk

Odolnost inkoustů nejnovější generace vůči poškrábání a UV je velice vysoká. K polymerizaci potřebují nižší teplotu, takže lze potiskovat i tenké materiály citlivé na teplo. HP Latex Optimizer zajišťuje perfektní kvalitu tisku i při vysokých rychlostech. Výtisky vycházejí zcela suché a připravené k dokončení nebo expedici.

Kontakt

Řezaná reklama

Výroba reklamních cedulí, polep výloh, ploch, vozidel...

Polep výloh

Řezání grafiky a textů do vodě odolné folie, se životností minimálně 3 roky.

Kalkulace

Polep vozidel

Výroba reklamy na vozidla, např. telefonické kontakty, webové stránky, logo atd.

Kontakt

Reklamní bannery a cedule

Výroba reklamních bannerů na PVC nebo Al sendvičové desky.

Kontakt

Ostatní služby

Výroba razítek na počkání atd...

Výroba razítek na počkání

na pobočce Náměšť nad Oslavou

Až 20.000 otisků vysoké kvality. Otisk i v odstínech šedi - zvládá i velice jemné linky. Naše technologie umí reprodukovat i fotografie. Při změně údajů je možné vyměnit pouze štoček razítka.

Kontakt

Papírnictví

pobočka Náměšť nad Oslavou

Prodej dárkového a papírenského sortimentu na naší pobočce v Náměšti nad Oslavou. Naleznete u nás veškeré kancelářské a školní potřeby, včetně batohů pro školáky zn. TOPGAL.

Kontakt

Tisk fotografií

pobočka Náměšť nad Oslavou

Možnost tisku vlastních fotografií přímo na samoobslužném kiosku v papírnictví na pobočce v Náměšti nad Oslavou. Tisk všech běžných velikostí z jakéhokoliv média a zařízení (telefon, paměťová karta, USB disk atd...)

Kontakt
Zahájit chat
1
Máte dotaz? Klikněte zde.
Dobrý den,
jak Vám můžeme pomoci?